offsidemanager.prv.pl

offsidemanager.prv.pl

#46 2007-02-07 18:46:54

Sir Sowa

Gracz

Zarejestrowany: 2006-05-08
Posty: 155
Punktów :   

Re: silnik meczowy, poszukiwania programistow, grafika

no nie dziwie sie, ale jesli zdenerwowania i irytacji nie wrzucisz do kieszeni, a wyjmiesz determinacje i zapal do pracy to zobaczysz, ze OFM wyjdzie znacznie szybciej niz sie zdaje, poniewaz nie bedziesz czekal wiecznosci na nowych programistow ;/

Offline

 

#47 2007-02-07 18:49:51

niuteQ

Gracz

Zarejestrowany: 2006-05-07
Posty: 253
Punktów :   

Re: silnik meczowy, poszukiwania programistow, grafika

tyle, ze sam wiesz jak wyglada szybkosc rozwijania sie gry, kiedy to pisze ja sam. Nie, czekam na osobe, ktora pomoze mi to zaprogramowac (nie powinnismy dlugo czekac, mam pare osob na oku, ale co z tego wyjdzie? hmm...)


w zaladku zawsze byli kwasy!

Offline

 

#48 2007-02-07 18:54:07

Sir Sowa

Gracz

Zarejestrowany: 2006-05-08
Posty: 155
Punktów :   

Re: silnik meczowy, poszukiwania programistow, grafika

no wiem i nie jest to mile uczucie ;/

ale jednak...

gdy piszesz ja sam wiesz, ze na pewno sie rozwija, a miedzy czasie mozna poszukac kogos jeszcze do pomocy.
wtedy tak czy inaczej bedziesz mial swiadomosc rozwijania sie gry. a gdy ktos sie zgodzi na pomoc to gra bedzie tworzona znacznei szybsciej w innego miejsca. teraz zalozmy zatrzymales sie na pisaniu treningu. gdybys dalej go pisal to zalozmy, ze bys go skonczyl w poniewadzialek. a tak jak czekasz na ludzi to moze skonczysz w niedziele za 3 tyg. ;/

daje to duzo do zrozumienia no nie ??

Offline

 

#49 2007-02-07 18:57:48

niuteQ

Gracz

Zarejestrowany: 2006-05-07
Posty: 253
Punktów :   

Re: silnik meczowy, poszukiwania programistow, grafika

Chcemy teraz na samym poczatku stworzyc "plan absolutny" gry. Potem ugryz przygotuje design, a my (programisci) go oskryptujemy. Z programista musze omowic strukture i jak rozwiazemy problemy zwiazane z gra (e.x. struktura bazy danych, na jakiej zasadzie ma dzialac jezyk). Jezeli to ma byc owocna wspolpraca, musi sie taki znalezc przed napisaniem gry. On musi uczesniczyc juz w tworzeniu jej zarysu i fabuly.


w zaladku zawsze byli kwasy!

Offline

 

#50 2007-02-07 19:15:44

poznaniak

Gracz

Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 75
Punktów :   

Re: silnik meczowy, poszukiwania programistow, grafika

panowie a gra będzie w php zapewne ? bazy mysql ? to niestety (jeszcze) nie moja działka ale jako informatyk początkujący programista chętnie się dowiem w jakim języku będzie gra

Offline

 

#51 2007-02-07 19:17:28

niuteQ

Gracz

Zarejestrowany: 2006-05-07
Posty: 253
Punktów :   

Re: silnik meczowy, poszukiwania programistow, grafika

php


w zaladku zawsze byli kwasy!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fullcross.pun.pl www.obrona-przed-czarna-magia.pun.pl www.ekipa89.pun.pl www.oazambdrprokocim.pun.pl www.cs-trawka.pun.pl