offsidemanager.prv.pl

offsidemanager.prv.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-02-12 00:47:33

niuteQ

Gracz

Zarejestrowany: 2006-05-07
Posty: 253
Punktów :   

Taktyka

Czas poruszyc kolejny drazliwy temat

Jak juz kiedys wspominalem tutaj, na tym forum, na poczatku dzialania Offside nie bedziemy robic systemu taktycznego jaki obmyslelismy. Mielismy wprowadzic go pozniej, a teraz zrobic taka taktyke jak chociazby na FK czy HT. Tak mialo byc, wiec na poczatku przystaniemy na pomysl ugryz'ionego dot. owej taksy (cos w tym jest, wkoncu nie bez powodu HT ma milion userow). Pytanie tylko, czy w pozniejszym stadium  gry bedziemy myslec nad nasza flashowa taktyka? Czy wogole ja olejemy? A moze zrobimy i te i te? Czy moze raczej poczekamy na opinie tych, ktorzy beda juz grali? Czekam na Wasze opinie.

@ugryz: czekam takze na Ciebie, azebys przedstawil dokladnie jak ma wygladac ta taktyka. Mam jednak nadzieje, ze takie rzeczy jak "krycie" sie w niej pojawia


w zaladku zawsze byli kwasy!

Offline

 

#2 2007-02-12 07:10:41

poznaniak

Gracz

Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 75
Punktów :   

Re: Taktyka

ja bym chyba poczekał jak już ludzie będą grali. Jak im taka taktyka wystarczy to po co się męczyć? Albo wprowadził flashowe taktyki dla GS

Offline

 

#3 2007-02-12 15:50:39

kaktus

Gracz

Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 93
Punktów :   

Re: Taktyka

Jesli na poczatku sie czegos nie zrobi to potem juz w ogole bedzie ciezko cos wprowadzic Takie moje zdanie. Ale jesli sadzicie, ze potem mozecie ulepszyc ta taktyke to zrobcie na poczatku cos prostrzego, mniej czasochlonnego.

Offline

 

#4 2007-02-12 17:28:35

Sir Sowa

Gracz

Zarejestrowany: 2006-05-08
Posty: 155
Punktów :   

Re: Taktyka

hmmm...

no to ja sie przychylam do zdania wszystkich. na poczatku sie zrobi taktyke HTML-owska, a pozniej sie doda dla GS taktyke flashowa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekipa89.pun.pl www.fullcross.pun.pl www.cs-trawka.pun.pl www.oazambdrprokocim.pun.pl www.najlepszebeagle.pun.pl